kontakt@szkolamuzyczna.eu (032) 434 10 62
[layerslider id="1"]

KONCERT CHARYTATYWNY Z NASZYM PIANISTĄ!

W najbliższy piątek, 15 maja o godzinie 19:00  nadarzy się okazja, by wziąć udział w wyjątkowym koncercie! Dlaczego wyjątkowym? Bo z własnego fotela czy kanapy będziecie mogli nie tylko posłuchać  muzyki na żywo, ale też jednocześnie wspomóc Miejski Dom Pomocy Społecznej w Żorach!

Za pośrednictwem serwisu YouTube odbędzie się transmisja koncertu prostu z żorskiego MOK – u.

Tak czytamy ze strony zory.com.pl

DOKŁADAMY SWOJE 3 GROSZE!

WSZYSTKIE AKOMPANIAMENTY GRA NASZ PIANISTA DAWID PRZYBYŁO – uczeń V kl. PSM II stopnia, które sam też je przygotował!!!

W czasach zdalnego nauczania i przygotowywania się do egzaminu dojrzałości, Dawid zdał go już na „PIĄTKĘ”!  Poświęcił swój czas na ćwiczenie i dzieli się swoim talentem, aby wspomóc jednostkę, opiekującą się najsłabszymi, chorymi, samotnymi.

NAJBLIŻSZY PIĄTEK !!! WŁĄCZMY!!! SIEDZĄC W  FOTELACH, WYSTARCZY TYLKO JEDEN KLIK 😀 !

Kogo będziecie mogli usłyszeć? Oto sylwetki wykonawców:

ANNA KITA, DOMINIKA KOZAK,

ŁUKASZ ZIMOŃCZYK, JAKUB KONIŃSKI,

RAFAŁ KOZIK

No i nasz DAWID PRZYBYŁO, który specjalnie  POLECA: oprócz piosenek Mietka Szcześniaka, Andrzeja Zauchy, Stevie Wondera, Bajmu, ekstra coś dla nas – PULLED z musicalu „Rodzina Addamsów” !

Nie można nie skorzystać!